Zbulohet talenti më i ri në futboll, triblimet e tij do t’ju lërë pa mend (VIDEO VIRALE)

Publikuar tek: bota, më 13:30 07-07-2017 Zbulohet talenti më i ri në futboll, triblimet e tij do t’ju lërë pa mend (VIDEO VIRALE)

Një punonjës marketi ka provuar dhe një herë se brazilianët e kanë gjenetike aftësinë e tyre në futboll.

Videoja tregon veprimin e  punonjësit  për të ndaluar rënien në shesh të një produkti që ai ishte duke transportuar.

Noeliton Almeida, 37 vjeç me tre veprime, ka arritur të mbajë produktin largë përplasjes në shesh, pa e prekur fare me dorë., shkruan Daily Mail.

Vidoja është bërë virale në rrjetet sociale, duke u parë nga më shumë se 500 mijë ndjekës dhe duke marrë shumë komente positive për reflekset që 37 vjeçari shfaqi.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Terror në Gjermani, sulmohet rezidenca ku ndodhen Vladimir Putin e Melania Trump me "kokat" e G20
Donald Trump dhe Vladimir Putin shtrëngojnë duart për herë të parë në samitin e G20-ës (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01161003112793
array(1) { ["section"]=> string(90) "zbulohet-talenti-me-i-ri-ne-futboll-triblimet-e-tij-do-t-ju-lere-pamend-video-virale-85359" }