Zbulohet tatuazhi i njëjtë që ka bërë Drake dhe Rihanna (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:22 04-09-2016 Zbulohet tatuazhi i njëjtë që ka bërë Drake dhe Rihanna (Foto)

Vetëm pak kohë më parë, Rihanna dhe Drake bënë publike romancën e tyre. Dhe nuk u ndalën me kaq.

Reperi u shfaq të shtunën në Neë Orleans me një tatuazh në formë peshkaqeni në krahun e tij, i njëjtë me atë që Rihanna bëri javën e kaluar në kyçin e këmbës.

Tatuazhet e tyre të rinj vetëm sa përforcojnë atë që tashmë është e qartë, ‘dashurinë për njëri-tjetrin’.

Sdsf4f4f4ggghot_1.jpg

Sipas “TMZ”, peshkaqeni simbolizon një takim të çiftit në akuarium, të muajit gusht. Dhe tatuazhet janë bërë për të përkujtuar pikërisht atë ditë.

Screfr5rrttttshot_1.jpg

Çifti më i ri i Hollywood-it ndihet shumë i dashuruar dhe së shpejti mund të lidhen në martesë. Të paktën sipas burimeve të “E! News”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02617621421814
array(1) { ["section"]=> string(66) "zbulohet-tatuazhi-i-njejte-qe-ka-bere-drake-dhe-rihanna-foto-51864" }