Zbulohet telefonata emocionuese e Princ Harry-t dhe ish të dashurës, pak para dasmës

Publikuar tek: bota, më 15:25 24-05-2018 Zbulohet telefonata emocionuese e Princ Harry-t dhe ish të dashurës, pak para dasmës Princ Harry dhe ish- e dashura

Dasma mbretërore, e datës 19 maj mes Princ Harry-t dhe Meghan Markle, ishte ndër ngjarjet më të komentuara të ditëve të fundit.

Por një nga detajet që u komentua më së shumti në dasmën e çiftit mbretëror, ishte fakti që të pranishëm në ceremoni ishin dhe dy ish-të dashurat e princ Harry-t. Sakaq, është zbuluar dhe telefonata e fundit, me një nga të dashurat e tij, Chelsy, me të cilën pati një lidhje shumë afatgjatë.

Burime për 'Vanity Far' thonë se ata para dasmës patën një bisedë mjaft emocionuese në telefon. Sipas tyre, telefonata tregoi që tashmë Harry po fillon një jetë të re, ndërsa Chelsy mësohet se ka qarë dhe e ka mbyllur bisedën. Nuk dimë se si do ta presë Meghan këtë lajm që po qarkullon.

 hbz-harry-meghan-880232960-1513699523.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013727903366089
array(1) { ["section"]=> string(90) "zbulohet-telefonata-emocionuese-e-princ-harry-t-dhe-ish-te-dashures-pak-para-dasmes-121954" }