Zbulohet telefoni i parë në botë me katër kamera

Publikuar tek: bota, më 16:13 05-05-2017 Zbulohet telefoni i parë në botë me katër kamera

Telefoni është një mjet pa të cilin askush nuk del nga shtëpia.

Kompania Oukitel do të sjellë për herë të parë në botë zbulimin e telefonit me parametrat më të fundit i cili është me katër kamera.

Kamerat e parme të telefonit U22 do të kenë pametrat 5 MP dhe 2 MP, ndërsa dy kamerat tjera do të kenë 8 MP, përkatësisht 2 MP.

Paisja pritet të hidhet në treg gjatë kërij muaji dhe me parametra përkatësisht të ndryshme si për 2 kamerat e parme ashtu edhe të pasmet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme, fotoja e kësaj foshnje po bënë xhiron e botës, arsyeja do t’ju shokojë
Dënimi me vdekje, Schulz bllokon votën e turqve në Gjermani »
Article Logic
Execution time: 0.008944034576416
array(1) { ["section"]=> string(54) "zbulohet-telefoni-i-pare-ne-bote-me-kater-kamera-77610" }