Zbulohet vajza e skandalit porno-FRESSH, ja kush është e ç'bëri dje në mbrëmje (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:51 27-03-2017 Zbulohet vajza e skandalit porno-FRESSH, ja kush është e ç'bëri dje në mbrëmje (FOTO)

Pas lajmit të bujshëm ku kryetarja e FRESSH dërgoi foto porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitetet politike zbulohet nga vetë FRESSH-stët vajza që fshihet pas këtij skandali.

Ajo është një vajzë simpatike, me flokë të gjatë e të drejtë dhe quhet Xhilda. Identiteti i saj u zbulua nga ish- kryetari i asamblesë së FRESSH, Erind Bejko me një foto ‘selfie’ në profilin e tij në facebook. Ai e prezanton Xhildën si vajzën e “supersulmuar”, teksa i premton mbështetje në këto ditë të vëshira për të, në statusin shoqërues. 

Në momentin kur skandali u zbulua newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH, Elio Hyska i cili ka thënë se bëhet fjalë për një sajesë dhe që vajzës i kanë vjedhur celularin. Megjithatë ai tha për neësbomb.al se do mbajë një qëndrim zyrtar lidhur me këtë ngjarje.

Por nga ana tjetër newsbomb.al mëson se është vetë kryetarja e FRESSH, e cila në momentin që ka dërguar foton ka dalë nga grupi dhe një nga anëtarët e ka fshirë tërësisht grupin. Por të tjerë, pasi në grup ishin 61 veta, i kanë bërë schreenshot fotos. Dje është hapur një grup tjetër i FRESSH.

Në foton e publikuar është fshirë numri dhe emri i vajzës, por  jo identiteti i organizatës politike, pjesë e së cilës ajo është Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar. 

 

skandali.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035315990447998
array(1) { ["section"]=> string(88) "zbulohet-vajza-e-skandalit-porno-fressh-ja-kush-eshte-e-c-beri-dje-ne-mbremje-foto-73232" }