Zbulohet vajza që do t’i djegë shaminë e beqarit gazetarit të njohur shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:31 16-04-2017 Zbulohet vajza që do t’i djegë shaminë e beqarit gazetarit të njohur shqiptar (FOTO)

Kjo është vajza që i ka rrëmbyer zemrën gazetarit të njohur shqiptar, Muhamed Veliu.

Bukuroshja, e cila qëndron në krah të gazetarit është vajza me të cilën Veliu ka vendosur t’i japë fund beqarisë. Mësohet se ajo është një pianiste dhe jep mësim në Liceun Artistik të Tiranës.

“Siç thotë një miku im i mirë të paktën njëherë në jetë njeriu duhet ta gjej guximin ti drejtohet Argjendarisë…”, shkruan gazetari në facebook.

Edhe newsbomb.al i uron gazetarit Veliu jetë të lumtur bashkëshortore…! 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075998306274414
array(1) { ["section"]=> string(88) "zbulohet-vajza-qe-do-t-i-djege-shamine-e-beqarit-gazetarit-te-njohur-shqiptar-foto-75334" }