Zbulohet vendi, ja ku po i kalojnë pushimet Luana dhe Marina, kush po i shoqëron (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:44 08-02-2018 Zbulohet vendi, ja ku po i kalojnë pushimet Luana dhe Marina, kush po i shoqëron (FOTOT)

Në postimet e fundit në rrjetet sociale motrat Vjollca kanë lënë të kuptohet se janë nisur me pushime larg Shqipërisë. 

Ishte Marina që postoi një foto, ku u shfaq me Luanën në një zonë malore me borë.

Ndërsa nuk vonoi shumë edhe Luana publikoi një video ku filmonte veten dhe Marinën, ndersa në vendodhjen e videos shkruhej St.Moritz në Zvicër, duke zbuluar kështu edhe vendodhjen një nga vendet më të preferuara të Vip-ave.

Ndonëse nuk e kanë lënë të kuptohet gjë, me moderatoret mund të jenë edhe Getoari me Kreshnik Çobaj ose ato kanë zgjedhur ti shijojnë vetëm këto pushime. 

80296-640-0-5a7b801026fb0.jpg

 

80295-640-0-5a7b801026dab.jpg

80297-640-0-5a7b80102718a.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01183009147644
array(1) { ["section"]=> string(91) "zbulohet-vendi-ja-ku-po-i-kalojne-pushimet-luana-dhe-marina-kush-po-i-shoqeron-fotot-109538" }