Zbulohet vendodhja e Bashës, ja ku po feston Ditën e Flamurit me bashkëshorten

Publikuar tek: politike, më 20:01 28-11-2018 Zbulohet vendodhja e Bashës, ja ku po feston Ditën e Flamurit me bashkëshorten

Kreu i PD, Lulzim Basha  gjatë ditës së sotme ka  kryer homazhet te varrezat 'Dëshmorët e Kombit' në kryeqytet për të përkujtuar 106-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. 

 

Pasi ka përfunduar nderimet, siç duket Lulzim Basha  është nisur drejt aeroportit të Rinasit dhe ka shkuar drejt Milanos për të kremtuar Ditën e Flamurit.

Ai shfaqet i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Aurela.

“Para se të vija në Milano, isha për nderime tek  varrezat, më pas u mora me protestën e situatën në vend, dhe tani erdha në Milano, ku gjeta një Shqipëri tjetër. Jam shumë i nderuar që jam këtu”, tha Basha.

 

BASH.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Basha lë porositë dhe ikën me pushime në Holandë (FOTO NGA RINASI)
Pas urimit të Trump, Rama bashkon flamurin shqiptar me atë amerikan (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013868093490601
array(1) { ["section"]=> string(84) "zbulohet-vendodhja-e-bashes-ja-ku-po-feston-diten-e-flamurit-me-bashkeshorten-143248" }