Zbulohet video e seksit me 18 vjeçaren që e bëri Kanye West të humbasë mendjen

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:21 20-12-2016 Zbulohet video e seksit me 18 vjeçaren që e bëri Kanye West të humbasë mendjen

Duket se problemet shëndetësore që këngëtari Kanye West pati gjatë muajit të kaluar kanë si shkak një video seksi të tijnë që ka rënë në duar të paautorizuara.

Video e seksit është vjedhur nga një anëtar i familjes, të ciln Kanye e pagoi 250 mijë dollarë për të mos e publikuar. Kjo situatë i shkaktoi probleme burrit të Kim Kardashian, i cili u shtua në spital pas mbingarkesës mendore dhe lodhjes fizike, që u tha se e kishte nga turi i koncerteve, raporton newsbomb.al.

Një kushëriri i Kanye tregon se i afërmi e gjeti videon e seksit në një laptop gjatë kohës që në shtëpi nuk kishte njeri. Ai ia dërgoi me e-mail vetes dhe më pas shantazhoi reperin.

Kanye i pagoi paratë por u trondit nga e gjithë historia. Video është 20 minuta e gjatë dhe në të shfaqet reperi duke kryer marrëdhënie seksuale me një 18 vjeçare në një dhomë hoteli. /Newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018773078918457
array(1) { ["section"]=> string(84) "zbulohet-video-e-seksit-me-18-vjecaren-qe-e-beri-kanye-west-te-humbase-mendjen-63240" }