Zbulon se e tradhëton e dashura, ja çfarë dhurate i bën për ditëlindje

Publikuar tek: bota, më 13:49 20-07-2015

Një video që po bën xhiron e internetit tregon momentin kur një djalë, që mendohet se ka zbuluar tradhëtinë e të dashurës së vet, e drejton atë në dhomën e gjumit, me sytë e mbyllur, ku e pret dhurata e ditëlindjes.

Sipas videos, djali ka zbuluar se e dashura e tij e ka tradhëtuar, prandaj ai e tërheq atë qetësisht në dhomën e gjumit madje duke i kënduar edhe "Happy Birthday to you", dhe kur ajo hap sytë, përpara gjenden të gjitha sendet e saj personale. Ndërsa ajo e pyet e habitur se pse i ka paketuar të gjitha sendet, ai i përgjigjet se ka zbuluar tradhëtinë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013385057449341
array(1) { ["section"]=> string(75) "zbulon-se-e-tradheton-e-dashura-ja-cfare-dhurate-i-ben-per-ditelindje-16604" }