Zbuloni anëtarët e jurisë së 'Dancing with the stars'

Publikuar tek: barometri, më 07:59 11-03-2018 Zbuloni anëtarët e jurisë së 'Dancing with the stars'

Ashtu siç është parashikuar, sezonin e ardhshëm pritet të fillojë spektakli “Dancing With The Stars”.

Spektakli do të prezantohet nga Almeda Abazi dhe Rudi Hizmo.

Balerini shqiptar me famë ndërkombëtare Ilir Shaqiri ka qenë ai që ka zbuluar se kush do të gjykojë artistët në kërcim.

Në rrjetet sociale, Shaqiri ka publikuar një foto me Ema Andrean dhe Alfred Kaçinarin, ku shkruan: -"A jeni gati?, duke zbuluar kështu dhe anëtarët e spektaklit që pritet të fillojë këtë sezon.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027030944824219
array(1) { ["section"]=> string(58) "zbuloni-anetaret-e-jurise-se-dancing-with-the-stars-112873" }