Zbuloni ç’kanë bërë këta 800 të rinj për Natën e Bardhë në Tiranë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:23 01-12-2016

Të rinjtë e kryeqytetit kanë vendosur të realizojnë tendencën më të fundit të rrjeteve sociale “mannequinchallange”.

Rreth 800 të rinj kanë mbajtur frymën dhe kanë ndenjur palëvizur si në gjendje të ngrirë duke respektuar rregullat e lojës.

Një mënyrë interesante kjo e këtij lokali nate për të krijuar edhe më shumë atmosferë për Natën e Bardhë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029721975326538
array(1) { ["section"]=> string(77) "zbuloni-c-kane-bere-keta-800-te-rinj-per-naten-e-bardhe-ne-tirane-video-61212" }