Zbuloni çfarë i dhuron Sinan Hoxha nga Gjermania Sonit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:49 02-12-2016 Zbuloni çfarë i dhuron Sinan Hoxha nga Gjermania Sonit

Këngëtari Sinan Hoxha i ka dhuruar koleges dhe mikes së tij Soni Malajt një produkt shumë të rëndësishëm duke menduar dhe për performancën e saj në “Këngën Magjike”.

 “Për një këngëtar,dhuratat më të dashura për ne, janë ato që kanë të bëjnë me profesionin. Kështu miku im i ngushte Sinan Hoxha, ka menduar të më sjellë nga Gjermania këtë ilac për mirëmbajtjen e zërit, para fillimit të "Këngës Magjike". 

Edhe 5 ditë na ndajnë nga eventi i madh, shumë përgatitje, shumë emocione ....,”-shkruan Soni teksa ka postuar dhe foton e dhuratës duke falenderuar në këtë mënyrë dhe këngëtarin.

assss_1480707195-735319_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02442193031311
array(1) { ["section"]=> string(60) "zbuloni-cfare-i-dhuron-sinan-hoxha-nga-gjermania-sonit-61418" }