Zbuloni cila është drejtoresha shqiptare që shfaqet në krah të aktorit Nicolas Cage

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:29 09-09-2016 Zbuloni cila është drejtoresha shqiptare që shfaqet në krah të aktorit Nicolas Cage

Jo të gjithë janë aq me fat se të ndodhen brenda një feste ku marrin pjesë këngëtarët dhe aktorët më të njohur në botë, por ky nuk është rasti Julinda Dhames.

Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit në bashkinë e Tiranës ka marrë pjesë në një festë bamirësie të organizuar nga i madhi Andrea Bocelli. Në foton që shihni, Dhame shfaqet në krah të aktorit hollivudian Nicolas Cage, i cili ishte i ftuar gjithashtu në këtë festë.

Fati duket se e ka shoqëruar gjatë Dhamen pasi si ajo dhe Cage ishin veshur me të bardha, një kombinim i veçantë ndonëse i rastësishëm. 

14285139_10155137611283765_1601272000_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010734081268311
array(1) { ["section"]=> string(89) "zbuloni-cila-eshte-drejtoresha-shqiptare-qe-shfaqet-ne-krah-te-aktorit-nicolas-cage-52461" }