Zbuloni kostot marramendëse të pushimeve luksoze të vipave shqiptarë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:21 26-02-2017 Zbuloni kostot marramendëse të pushimeve luksoze të vipave shqiptarë

Vipat nga Shqipëria dhe Kosova i ikën acarit dimëror që pushtoi Shqipërinë dhe Kosovën gjatë dy muajve të parë të vitit, dhe kaluan pushimet në vende të nxehta e ekzotike.

Plazh, temperatura të larta e foto edhe më të nxehta që pushtuan Instagramin nuk ishin pak për të kuptuar se edhe shifrat e larta kanë qenë jo më pak të nxehta.

Ledri Vula me familjen, Fjolla Morina, Zaimina Vasjari, Ledina Çelo, Blero dhe Afrona ishin disa prej artistëve që të ftohtin e kaluan në vende të nxehta. Por sa kanë kushtuar në të vërtetë pushimet dimërore të VIP-ave shqiptarë?

Prive ka zbuluar disa shifra marramendëse për diellin e dimrit, i cili, duhet pranuar, nuk ndriçon njëlloj për të gjithë.

sedina.png

fjolla.png

zaimina.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032025098800659
array(1) { ["section"]=> string(74) "zbuloni-kostot-marramendese-te-pushimeve-luksoze-te-vipave-shqiptare-70008" }