Zbuloni kush është politikanja më seksi në botë që po çmend rrjetin me linjat "bombastike"

Publikuar tek: bota, më 10:38 06-05-2017 Zbuloni kush është politikanja më seksi në botë që po çmend rrjetin me linjat

Politikanet jemi mësuar ti shikojmë në përditshmërinë e tyre tepër formale, ndërsa kjo e fundit është ndryshe.

Bëhe fjalë për Nicole Minetti, e cila është përkrahur dhe futur në politikë nga ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berluskoni.

Monika është 32 vjeç dhe konsiderohet si një ndër politikanet më të bukura botë me një fizik për t’u admiruar.

Politikanja është fotografuar duke pushuar në SHBA, dhe natyrisht që ka tërhequr vëmendjen me format super seksi.

mmmm.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dënimi me vdekje, Schulz bllokon votën e turqve në Gjermani
Raundi i fundit për zgjedhjen e Presidentit në Francë nën masa të rrepta sigurie »
Article Logic
Execution time: 0.0096440315246582
array(1) { ["section"]=> string(94) "zbuloni-kush-eshte-politikanja-me-seksi-ne-bote-qe-po-cmend-rrjetin-me-linjat-bombastike-77697" }