Zbuloni kush janë personazhet që ndiqen më shumë në rrjetet sociale, kryeson aktori i njohur

Publikuar tek: bota, më 15:29 15-08-2017 Zbuloni kush janë personazhet që ndiqen më shumë në rrjetet sociale, kryeson aktori i njohur

Të gjithë i ndjekim të preferuarit tanë në rrjetet sociale, ndonëse shumë prej tyre nuk i takojmë asnjëherë në jetë.

Bazuar në të dhënat e llogaritura prej shoqërisë së statistikave “MVPindex”, nga Facebook, Instagram, Twitter, Youtube e Google Plus, aktori Dwayne Johnson, i njohur nga të gjithë si “The Rock” ndiqet më shumë se të tjerët në rrjetet sociale.

dwayne-johnson.jpg

Lajmin e jep “Hollywood Reporter”, i cili paraqet listën e 10 personazheve të njohur më të ndjekur, të kryesuar pikërisht nga aktori i “Baywatch”, “Jumanji” etj..

Në podium, në vendim e dytë Priyanka Chopra.

30-Priyanka-Chopra.jpg

E treta renditet Kevin Hart.

kevin-hart-1.jpg

Pas 3 të parëve, ndër VIP-at më popullore renditen Tom Holland (Spiderman-i i ri), Jennifer Lopez, Shay Mitchell, Zendaya.

Klasifikimin e mbyllin Sabrina Carpenter, Lily Collins dhe Nina Dovreb.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01288104057312
array(1) { ["section"]=> string(97) "zbuloni-kush-jane-personazhet-qe-ndiqen-me-shume-ne-rrjetet-sociale-kryeson-aktori-i-njohur-89167" }