Zbuloni nëse Armando Sadiku dhe Fibi janë në një lidhje?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:09 11-04-2017 Zbuloni nëse Armando Sadiku dhe Fibi janë në një lidhje?

Furbollisti i famshëm shqiptar Armando Sadiku është përfolur kohët e fundit për një lidhje të mundshme me Fibin, vajzën simpatike që ka ndjekur pothuajse çdo ndeshje të tij.

Por kjo gjë mesa duket nuk është e vërtetë sepse Fibi i ka hedhur postë zërat për një lidhje të mundshme mes saj dhe Sadikut në një intervistë për prive. Fibi tha se me Armandon e lidh thjesht një miqësi e mirë azgjë më shumë. Të jetë e vërtetë vallë?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027436017990112
array(1) { ["section"]=> string(61) "zbuloni-nese-armando-sadiku-dhe-fibi-jane-ne-nje-lidhje-74869" }