Zbuloni pse kjo foto është parë mbi 1 milion herë

Publikuar tek: bota, më 17:25 31-08-2015 Zbuloni pse kjo foto është parë mbi 1 milion herë

Një vajzë e postoi këtë fotografi në Facebookun e saj, por pa i shkuar mendja se ajo do të bënte xhiron e botës.

Fotografia në të cilën duken dy shoqe teksa pozojnë disi të relaksuara është parë mbi 1 milion herë në rrjetin social Reddit, dhe arsyeja për këtë mund të dallohet nëse sheh me kujdes në pjesën lart-majtas të saj.

Dy shoqet kanë fotografuar, pa vetëdije, edhe lodrën dyshe të seksit, një gomë që në të dyja anët ka format e duarve të modeluara e që ka shkaktuar humor në rrjetet sociale me komente të tipit “duket sikur është realizuar në një dyqan të dorës së dytë” apo “është një praktikues për shtrëngim duarsh”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020084857940674
array(1) { ["section"]=> string(55) "zbuloni-pse-kjo-foto-eshte-pare-mbi-1-milion-here-19607" }