Zbuloni se ku po i kalon pushimet Luana Vjollca (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:29 03-01-2017 Zbuloni se ku po i kalon pushimet Luana Vjollca (FOTOT)

Luana Vjollca po kalon pushimet në këto ditë festash në Zvicër.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale me një veshje të zezë, ndonëse transparente.

Luana ka qenë pjesë e koncertit mbrëmjen e djeshme ku siç duket dhe nga komentet, fansat kanë mbetur shumë të kënaqur.

 luana_2.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010040044784546
array(1) { ["section"]=> string(59) "zbuloni-se-ku-po-i-kalon-pushimet-luana-vjollca-fotot-64501" }