Zbuloni shoqen më të mirë të Monika Kryemadhit (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:43 06-01-2018 Zbuloni shoqen më të mirë të Monika Kryemadhit (FOTO)

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram me miken e saj të ngushtë.

Dhe kush mendoni se është? Vajza e saj e madhe Bora. Kah fotos së publikuar Monika Kryemadhi shkruan: “Me Borën, një drekë mes shoqesh.”

Kryemadhi dhe vajza Bora Meta kanë vendosur të kalojnë fundjavën së bashku.

 

 Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021143913269043
array(1) { ["section"]=> string(58) "zbuloni-shoqen-me-te-mire-te-monika-kryemadhit-foto-105665" }