Zbuloni si do ndryshojë moti nga mbrëmja e sotme deri nesër

Publikuar tek: aktualitet, më 21:02 05-06-2017 Zbuloni si do ndryshojë moti nga mbrëmja e sotme deri nesër

Mbrëmja e sotme deri në mëngjes do të jetë e karakterizuar nga vranësira të lehta dhe të dukshme sidomos në zonat lindore.

Dita e martë paraqitet me kthjellime deri në mesditë ndërsa mundësia për shi do të jetë shumë e vogël, megjithatë nuk duhet përjashtuar.

Temperaturat ditën e nesërme do të kenë rritje duke shkuar në 35 gradë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministrja e LSI zbulon surprizat e marrëveshjes Rama-Basha, befason për koalicionin me PS: Nuk ka pasur asnjëherë kërkesë zyrtare
Arrestohet nëna birësuese e vëllezërve amerikanë: U larguam se na dhunon »
Article Logic
Execution time: 0.012653827667236
array(1) { ["section"]=> string(65) "zbuloni-si-do-ndryshoje-moti-nga-mbremja-e-sotme-deri-neser-81357" }