Zbuloni vajzën bukuroshe të kryebashkiakut Tërmet Peçi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:25 28-03-2016 Zbuloni vajzën bukuroshe të kryebashkiakut Tërmet Peçi (FOTO) Vajza dhe djali i Termet Pecit,

Tërmet Peçi, pas mbarimit të zgjedhjeve lokale, është përfolur gjatë në rrjete sociale e mediat online për formën e tij fizike të shkëlqyer teksa u fotografua me rroba banjoje në plazh.

Por duket se e gjithë familja e Kryebashkiakut tëTepelenës është një familje e bukur, ku ka rënë veçanërisht në sy vajza e tij.

Trejsi Peçi ka tipare mjaft të bukura dhe në fytyrën e saj rinore nuk ka pikë grimi. Peçi është edhe baba i dy djemve. Më poshtë do mund të shkoni edhe fotografinë e familjes së tij.

termet.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009023904800415
array(1) { ["section"]=> string(65) "zbuloni-vajzen-bukuroshe-te-kryebashkiakut-termet-peci-foto-36197" }