"Zbutet" Lulzim Basha, nga Meta te varfëria (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 10-03-2015

Kryetari i PD Lulzim Basha ka hedhur një video, ku shfaqet spoti i Partisë Demokratike për protestën e ditës së enjte, në orën 11:00.

Sipas këtij spoti protesta do të jetë kundër varfërisë. Po akuzat për kreun e Kuvendit ku shkuan? A nuk do kërkohej fort dorëheqja e Ilir Metës nga opozita në këtë protestë?! Basha ka shkëputur vetëm 8 sekonda nga spoti i opozitës dhe në këto 8 sekonda protesta zhvillohet vetëm në kuadër të varfërisë, ndërkohë që në pjesën tjetër (të cilën Basha nuk e ka marrë) protestohet edhe ndaj Metës e qeverisë aktuale. E pra Bashës, mesa duket i intereson vetëm pjesa e varfërisë në këtë protestë.

Thoni të jetë "zbutur" nga të varfërit kreu i PD-së?! 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0094521045684814
array(1) { ["section"]=> string(51) "zbutet-lulzim-basha-nga-meta-te-varferia-video-5445" }