Zduket Bleona Qerreti, rikthimi i saj i fuqishëm dhe çuditës: Çfarë e ka impresionuar kaq shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:06 15-06-2017 Zduket Bleona Qerreti, rikthimi i saj i fuqishëm dhe çuditës: Çfarë e ka impresionuar kaq shumë

Bleona Qerreti që pas videove komike mes saj dhe Ermal Mamaqit, në lidhje me propozimin për martesë direkt nga emisioni i këtij të fundit nuk është shfaqur më në publik.

Këngëtarja gjithmonë ka tërhequr vëmendje me çdo dalje në publik ose eveniment, por së fundi duket se ka bërë një pushim.

Siç duket Bleona ka vendosur të rikthehet dhe këtë herë mjaft e impresionuar nga jeta.

“Jam shumë e impresionuar dhe e gëzuar që bota mund të jetë një vend më i mirë në një të ardhme të afërt”, shkruan këngëtarja. Këngëtarja rikthehet fuqishëm, por arsyet e motivimit janë ende të pa qarta dhe çuditëse.

Capture.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071549415588379
array(1) { ["section"]=> string(99) "zduket-bleona-qerreti-rikthimi-i-saj-i-fuqishem-dhe-cudites-cfare-e-ka-impresionuar-kaq-shume-82613" }