Zëdhënëse më sexy të Ministrisë së Mbrojtjes nuk keni parë, kush është rusja bombë që po trondit rrjetin (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 16:14 19-11-2017 Zëdhënëse më sexy të Ministrisë së Mbrojtjes nuk keni parë, kush është rusja bombë që po trondit rrjetin (FOTO)

Ministria e Mbrojtjes në Rusi tashmë ka një zëdhënëse të re.

Rossiyana Markovskaya, ka shkaktuar një stuhi në rrjetet sociale.

26-vjeçarja me profesion gazetare, do të jetë imazhi më i ri dhe zëdhënësja personale e ministrit rus të mbrojtjes Sergey Shoigu.

Dikur bukuroshja Markovskaya ka punuar si reportere në televizionet kombëtare në Rusi, dhe që tani ajo ka marrë nofkën “ Bukuroshja e mbrojtjes” (Oboronyasha në gjuhën Ruse).

Ajo e justifikon më së miri këtë pseudonim pasi hiret dhe bukuria e saj bie në sy, me linjat perfekte dhe tiparet e veçanta.

Ndjekësit nxituan të kontrollonin faqen zyrtare të bukuroshes nëpër rrjetet sociale për të hulumtuar më shumë mbi të, shkruan Russia Today, raporton newsbomb.al. 

 

5a0f3559fc7e933b168b4567_1.jpg

5a0f417afc7e93261d8b4567.jpg.

Screenshot_10.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_13.jpg

Screenshot_17.jpg

Screenshot_15.jpg

Screenshot_18.jpg

Screenshot_19.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01338005065918
array(1) { ["section"]=> string(115) "zedhenese-me-sexy-te-ministrise-se-mbrojtjes-nuk-keni-pare-kush-eshte-rusja-bombe-qe-po-trondit-rrjetin-foto-100120" }