Zëdhënëset e Berishës vënë në lojë Ramën, njëra fut në rreth pjesën intime të tij, tjetra qesh me të madhe

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:51 28-02-2017 Zëdhënëset e Berishës vënë në lojë Ramën, njëra fut në rreth pjesën intime të tij, tjetra qesh me të madhe

Dy zëdhënëset e Berishës Erla Mëhilli dhe Silvi Bardhi, përmes postimeve të njëpasnjëshme kanë vënë në lojë kryeministrin Edi Rama.

Ka qenë Silvi e para ajo e cila ka futur në rreth të kuq një pjesë intime të kryeministrit ndërsa i ka komentuar Erla Mëhilli duke qeshur me të madhe ndërsa vetëm minuta më parë kishte publikuar një foto të kryeministrit me zbokth. Gallatës i është bashkuar edhe e fejuara e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani.

Sakaq, në faqen e Silvit nuk është më fotoja me rrethin e kuq. Demokratja me gjasë ka reflektuar mbi kritikat dhe e ka zhdukur.

knnn.png

erla-1.png

erla.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092408657073975
array(1) { ["section"]=> string(110) "zedheneset-e-berishes-vene-ne-loje-ramen-njera-fut-ne-rreth-pjesen-intime-te-tij-tjetra-qesh-me-te-madhe-70200" }