Zëdhënësi i Metës bëhet baba për herë të dytë, detaji në këtë foto do t’ju tërheqë vëmendjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:12 16-05-2019 Zëdhënësi i Metës bëhet baba për herë të dytë, detaji në këtë foto do t’ju tërheqë vëmendjen

Emiljano Aleksi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, që nga koha kur ky i fundit drejtonte LSI, është bërë baba për herë të dytë.

Aleksi ka publikuar foton e vajzës së porsalindur të cilën e ka quajtur Anna.

Por ajo që bie në sy janë dy gishtat lart të vajzës që kanë tërhequr vëmendjen e komentuesve.

Dy gishtat janë simbol i paqes por edhe i demokracisë.

Aleksi dhe bashkëshortja e tij, janë edhe prindër të një djali.

Ne i urojmë shëndet e jetë të gjatë!  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006721019744873
array(1) { ["section"]=> string(98) "zedhenesi-i-metes-behet-baba-per-here-te-dyte-detaji-ne-kete-foto-do-t-ju-terheqe-vemendjen-164535" }