Zëdhënësja e ish-kryeministrit, Erla Mëhilli me taka nga Liqeni...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:50 06-10-2015 Zëdhënësja e ish-kryeministrit, Erla Mëhilli me taka nga Liqeni... Zëdhënësja e ish- kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli

Zëdhënësja e ish- kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli është shfaqur me një look krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Mëhilli, këtë paradite me diell ka zgjedhur ta kalojë nga Liqeni Artificial i Tiranës, ndonëse ka zgjedhur një veshje jo fort të përshtatshme.

Me një palë pantallona treçerekshe, vtaka të zeza, një shall hedhur në krah e bluzën gri gjithashtu treçerekshe, Mëhilli duket shumë “fashion” për te Liqeni. Po si ka ecur me taka zëdhënësja e ish-kryeministrit? Apo mos ndoshta ka ngjitur makinën deri lart (kujtojmë se kjo është e ndaluar) dhe pastaj thjesht ka zbritur sa për të bërë këtë foto?

Sidoqoftë...Mëhilli duket një yll në këtë foto. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027159929275513
array(1) { ["section"]=> string(68) "zedhenesja-e-ish-kryeministrit-erla-mehilli-me-taka-nga-liqeni-22470" }