Zëdhënësja e PD entuziaste për ditëlindjen e Lulzim Bashës, e uron kështu

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:21 12-06-2016 Zëdhënësja e PD entuziaste për ditëlindjen e Lulzim Bashës, e uron kështu

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa ka qenë mjaft entuziaste për ditëlindjen e kryetarit të saj, Lulzim Bashës dhe kjo vihet re nga postimi që ajo vet ka bërë në profilin e Facebook.

Zhupa e konsideron Bashës si njeriu që është shpresa e shqiptarëve si kryeministër i ardhshëm.

“Ditëlindja e njeriut, i cili është shpresa e shqiptarëve sot për një qeverisje me dinjitet, me integritet, me përparim në të gjitha fushat, është padyshim moment gëzimi. Kryetari Basha sot feston 42 vjetorin e tij dhe unë bashkohem urimeve që kryeministri i ardhshëm të ketë një jetë të gjatë dhe të lumtur rrethuar nga sukseset. Gëzuar ditëlindjen Kryetar”, shkruan Zhupa.

Basha ka marrë sot disa urime dhe dhurata dhe një prej tyre ishte buqeta me 42 trëndafila blu nga kreu i Kuvendit, Ilir Meta. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.008281946182251
array(1) { ["section"]=> string(78) "zedhenesja-e-pd-entuziaste-per-ditelindjen-e-lulzim-bashes-e-uron-keshtu-43284" }