Zëdhënësja e PD rrëfehet para kameras: Ja kush është deputeti më seksi i PS

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:56 26-10-2015

Zëdhënësja e PD Oriela Nebiaj e ftuar në emisionin “Oktapod” nga Turjan Hyska i është përgjigjur pyetjes nëse ka të paktën një deputet brenda PS që asaj i duket seksi.

“E do të vërtetën?”, pyet zëdhënësja-gazetarin dhe pas një hezitimi përgjigjet definitivisht: “Gramoz Ruçi”.

“Në fakt Gramoz Ruçi është mashkull, edhe Berisha e respekton atë”, shton gazetari ndërsa zëdhënësja që tashmë i është futur rrugës për të marrë drejtimin e FRPD i përgjigjet “Është e vërtetë”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087459087371826
array(1) { ["section"]=> string(80) "zedhenesja-e-pd-rrefehet-para-kameras-ja-kush-eshte-deputeti-me-seksi-i-ps-24001" }