Zëdhënësja e PD-së pretendon se arma në brezin e deputetit nuk është veçse rripi i çantës, sjell fotot krahasuese

Publikuar tek: politike, më 16:13 28-03-2016 Zëdhënësja e PD-së pretendon se arma në brezin e deputetit nuk është veçse rripi i çantës, sjell fotot krahasuese Fotot e postuara nga Ina Zhupa

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa pretendon se ajo që është identifikuar si armë në brezin e deputetit Gent Strazimiri, nuk është asgjë më shumë se rripi i çantës.

Zhupa në profilin e saj në “Facebook”, ka publikuar gjithashtu disa foto krahasuese që sipas saj vërtetojnë se deputeti demokrat nuk ka patur armë me vete në protestën e organizuar te parku i liqenit artificial në kryeqytet.

“Media po manipulon opinionin publik, duke thënë se deputeti Gent Strazimiri ka qenë me pistoletë në protestë. Duket qartë që rripi vazhdon mbi xhup dhe nuk është gjë tjetër veçse çanta kafe që mban deputeti përherë. Këtu disa foto ku dallohet në ambjentet e kuvendit e njejta çantë, ku dallohet qartë edhe rripi dhe pozicioni që e ka varur. Turp manipulimi”, shkruan Zhupa.

Gjithsesi, fotot e publikuara nga mediat, por edhe këto të publikuara nga zëdhënësja e PD-së janë shumë të qarta dhe çdo lexues mund të arrijë vetë në një qëndrim vetëm duke i parë ato.  

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.014255046844482
array(1) { ["section"]=> string(118) "zedhenesja-e-pd-se-pretendon-se-arma-ne-brezin-e-deputetit-nuk-eshte-vecse-rripi-i-cantes-sjell-fotot-krahasuese-36222" }