Zef Deda i sëmurë në spital, shihni çfarë surprize i bën e shoqja ditën e të dashuruarëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:11 15-02-2016 Zef Deda i sëmurë në spital, shihni çfarë surprize i bën e shoqja ditën e të dashuruarëve

Zef Deda i sëmurë në spital. Humoristi shkodran është shtruar me urgjencë në repartin e Neurologjisë pas disa problemeve që ka patur,  por si gjithnjë, nuk i ka munguar mbështetja e stafit të spitalit dhe njëkohësisht e familjes së tij.

Rozi Deda, bashkëshortja i ka bërë një surprizë të këndshme edhe pse në shtratin e spitalit. Karafila të kuq dhe përfaqim të madh në ditën e të dashuruarëve.

Ndërsa djali i tyre, humoristi Julian Deda adhuron dashurinë e prindërve:

“Këta janë prindërit e mi, për syrin tim janë më të mirët në botë. Këtë Shën Valentin, si asnjëherë, u detyruan t’i shkëmbenin lulet në spital, por njerëz jemi dhe kjo është pjesë e jetës.

 Babush ti do shërohesh, sepse mirësia dhe energjia pozitive, të cilat qënia jote i prodhon instiktivisht, janë ilaçet më të mira që ekzistojnë. Për gjithë dashurinë që i jepni njëri-tjetrit edhe ne, gëzuar. Ju dua shumë.’’

Edhe redaksia e Newsbomb.al i uron aktorit shërim të shpejtë!

zefdedaroza2

Zef Deda me stafin e spitalit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021794080734253
array(1) { ["section"]=> string(94) "zef-deda-i-semure-ne-spital-shihni-cfare-surprize-i-ben-e-shoqja-diten-e-te-dashuruareve-32587" }