Zelanda e Re i jep fund distancimit social, Silva Bino shpreh pëlqimin për kryeministren

Publikuar tek: aktualitet, më 13:11 08-06-2020 Zelanda e Re i jep fund distancimit social, Silva Bino shpreh pëlqimin për kryeministren Silva Bino

Përgjegjësja e Epidemiologjisë në ISHP Silva Bino ka shpërndarë lajmin, që Zelanda e Re mundi koronavirusin.

Sipas Binos, meritat i takojnë kryeministres Jacinda Ardern që mbylli gjithçka, veç shërbimeve më bazike dhe sigurisht njerëzve që iu bindën dhe respektuan masat.

Theksojmë që në Zelandën e Re nuk ka raste të reja dhe as të shtruar në spital kështu që distancimi social ka marrë fund.

Screenshot_5.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qeveria konsultime me MONEYVAL, si do përjashtohen nga ligji PARATË E KRIMIT
Atentati para shtëpisë, del nga operacioni Ardian Çapja, ja si është gjendja e tij shëndetësore »
Article Logic
Execution time: 0.012248992919922
array(1) { ["section"]=> string(94) "zelanda-e-re-i-jep-fund-distancimit-social-silva-bino-shpreh-pelqimin-per-kryeministren-209499" }