Zemra e Arminës rreh, por për kë? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:31 31-08-2016 Zemra e Arminës rreh, por për kë? (Foto)

Armina Mevlani ka qenë në qendër të mediave rozë, për stilin, veshjen, jetën luksoze dhe lidhjen e saj me Shkëlzen Berishën.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, e veshur me bikini, e ulur brenda një zemre të bërë nga vet ajo në rërë.

"Zemra rreh"-shkruan Armina teksa ka postuar dhe foton. Çfarë ka dashur të thotë me këtë modelja?

armina_mevlani.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02262282371521
array(1) { ["section"]=> string(42) "zemra-e-armines-rreh-por-per-ke-foto-51439" }