‘Zemra ime’, Rudina Dembacaj gjen fjalët më të ëmbla për të uruar vajzën e Mark Frrokut (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:25 14-09-2020 ‘Zemra ime’, Rudina Dembacaj gjen fjalët më të ëmbla për të uruar vajzën e Mark Frrokut (FOTO) Rudina Dembacaj - Mark Frroku

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më të komentuar në në mediet rozë, edhe për shkak të lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpeshherë bën postime nga jeta e saj personale dhe profesionale, së fundmi Rudina ka publikuar një foto të bërë kohë më parë me Ertën, vajzën e Markut.

Ajo i ka uruar asaj publikisht suksese në këtë vit të ri shkollor.

Moderatorja e shoqëroi postimin me një foto krah vajzës së Mark Frrokut dhe shkroi: “Suksese këtë vit zemra ime.”

rudina.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097777843475342
array(1) { ["section"]=> string(96) "zemra-ime-rudina-dembacaj-gjen-fjalet-me-te-embla-per-te-uruar-vajzen-e-mark-frrokut-foto-220368" }