'Zemra nuk komandohet', aktorja e famshme italiane drejt martesës me të dashurën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:49 14-03-2019 'Zemra nuk komandohet', aktorja e famshme italiane drejt martesës me të dashurën

Aktorja e famshme italiane Eva Grimaldi do martohet me të dashurën e saj prej 7 vitesh Imma Battaglia.

Në një postim në Instagram, ajo shkroi se Imma pranoi propozimin e saj për martesë, duke theksuar se zemra nuk komandohet.

"Zemra nuk komandohet. Të mbetet sekret, Imma Battaglia më tha 'po',"-shkroi ajo.

Aktorja dhe e dashura e saj po përgatiten tashmë për detajet e martesës.

Ato e mbajtën lidhjen e tyre larg syrit të mediave deri në mars 2017 kur vendosën të dilnin hapur.

Sipas informacioneve paraprake dasma është planifikuar në maj. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0064120292663574
array(1) { ["section"]=> string(84) "zemra-nuk-komandohet-aktorja-e-famshme-italiane-drejt-marteses-me-te-dashuren-156422" }