'Zemra rreh', West Side Family publikon hitin e verës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:40 31-07-2020 'Zemra rreh', West Side Family publikon hitin e verës (VIDEO) West Side Family

West Side Family ka publikuar para pak minutash projektin më të ri muzikor të titulluar "zemra rreh".

Një këngë vere e cila me siguri do të pëlqehet shumë nga rinia, pasi vetë kënga është e tillë. I dedikohet dashurisë dhe të bukurës.

I këndohet femrës ideale, asaj së cilës edhe zemra nuk i reziston dot. Regjia e këngës është bërë nga Oltion Bardhi. Klipi është shumë aktual dhe trendi. Në bregdet, me vajza të reja dhe të bukura, kërcime dhe ritëm.

Roland Hysi dhe Armir Shahini vazhdojnë të bëjnë muzikë të mirë dhe të lançojnë projekte të suksesshme muzikore, duke e mbajtur në skenë grupin West Side Family, të krijuar shumë vite më parë së bashku me të ndjerin Dr.Flori.    

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096001625061035
array(1) { ["section"]=> string(63) "zemra-rreh-eest-side-family-publikon-hitin-e-veres-video-215658" }