Zemra rreh në të djathtën apo në të majtën? Shikoni çfarë ka bërë mbrëmë Milot Rashica

Publikuar tek: sport, më 10:46 10-10-2017 Zemra rreh në të djathtën apo në të majtën? Shikoni çfarë ka bërë mbrëmë Milot Rashica

Mbrëmjen e djeshme përfaqësuesja e Kosovës luajti përballë Islandës ku humbi me rezultatit 2 me 0.

Një nga më të mirët në fushën e lojës për Kosovën ishte Milot Rashica. Por Rashica duket se nuk është në të njëjtin nivel edhe jashtë fushës.

Gjatë momentit kur ekzekutohej himi i shtetit të Kosovës, Milot Rashica ka bërë një lapsus të vogël. Ka vendosur dorën në anën e kundërt të zemrës. Ky gjest i Rashicës ka habitur dhe shokët e skuadrës, ku Berisha në krah ka parë i habitur veprim e shokut të skuadrës.

Mbase ky gjest i Rashicës vjen për shkak të ndjeshmërisë së tij karshi himnit të Kosovës, ose një hutim i momentit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010185956954956
array(1) { ["section"]=> string(91) "zemra-rreh-ne-te-djathten-apo-ne-te-majten-shikoni-cfare-ka-bere-mbreme-milot-rashica-95351" }