Zemrat rrahin fort, gati për ndeshjen me Zvicrën. Shikoni FOTOT e stadiumit ku do luajnë kuqezinjtë

Publikuar tek: sport, më 12:32 10-06-2016 Zemrat rrahin fort, gati për ndeshjen me Zvicrën. Shikoni FOTOT e stadiumit ku do luajnë kuqezinjtë

Zemrat rrahin fort dhe të gjithë jemi gati për ndeshjen me Zvicrën. Po gati është bërë nga organizatorët edhe stadiumi ku do të luhet ndeshja.

Shikoni FOTOT e stadiumit  ‘’Bollaert-Delelis’’ në Lens, ku do luajnë kuqezinjtë.

 

lens.jpglens2.jpglens3.jpglens4.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.04951810836792
array(1) { ["section"]=> string(103) "zemrat-rrahin-fort-gati-per-ndeshjen-me-zvicren-shikoni-fotot-e-stadiumit-ku-do-luajne-kuqezinjte-43079" }