Zëvendësministrja e LSI së shpejti bëhet nënë, politikania u martua në shtator të 2014-ës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:57 20-01-2016 Zëvendësministrja e LSI së shpejti bëhet nënë, politikania u martua në shtator të 2014-ës

Një tjetër nënë në rradhën e politikaneve të suksesshme në Shqipëri.

Themi e suksesshme pasi ajo mban postin e zëvendësministres së Integrimit. Bëhet fjalë për Erisa Xhixhon. Xhixho prej disa muajsh është shtatëzënë dhe do të sjellë në jetë një djalë si fryt i martesës me Enea Nuredinin. Çifti u kurorëzua me martesë në shtator të vitit 2014.

zv1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026312112808228
array(1) { ["section"]=> string(94) "zevendesministrja-e-lsi-se-shpejti-behet-nene-politikania-u-martua-ne-shtator-te-2014-es-30499" }