Zëvendësoi Kejvinën, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Belinda e ‘Xing me Ermalin’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:00 27-05-2019 Zëvendësoi Kejvinën, nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Belinda e ‘Xing me Ermalin’

Belinda Dragoti është bukuroshja brune që zëvendësoi Kejvina Kthellën në ‘Xing me Ermalin’.

Velina tërhoqi vëmendjen që në daljene saj të parë me format seksi dhe me sjelljen e saj lozonjare.

Mjaft persona e adhurojnë për bukurinë, por shumë pak prej nesh i dinë moshën e saj reale.

Ditën e sotme bukuroshja nga Elbasani feston ditëlindjen, ndërsa në një postim në Instastory ka zbuluar se mbushë 19 vjeç.

hkhjkl.png

fhgfhkj.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040421009063721
array(1) { ["section"]=> string(87) "zevendesoi-kejvinen-nuk-do-ta-besoni-sa-vjec-mbush-sot-belinda-e-xing-me-ermalin-165903" }