Zëvendëson Altin Qaton, emërohet Drejtori i Rendit në Policinë e Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:09 15-02-2018 Zëvendëson Altin Qaton, emërohet Drejtori i Rendit në Policinë e Tiranës

Lëvizje të reja në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.

Gjovalin Loka është emëruar drejtori i departamentit të rendit dhe sigurisë publike në Tiranë, i cili zëvendëson Altin Qaton. Ky i fundit është komanduar më herët në krye të drejtorisë së Policisë së Elbasanit.

Loka mban gradën e “drejtues i parë”, ndërsa më herët ka mbajtur postin e drejtorit të Policisë së Lezhës dhe Vlorës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mbajti fjalim kundër plehrave, përfundon në policinë e Tiranës avokati i njohur
Fadromat nisen me urgjencë drejt Dajtit, ç’ka ndodhur gjatë natës »
Article Logic
Execution time: 0.021191120147705
array(1) { ["section"]=> string(78) "zevendeson-altin-qaton-emerohet-drejtori-i-rendit-ne-policine-e-tiranes-110334" }