Zëvendësuesja e saj te Ermali e tregoi “zogun” sheshit, reagon Rashel: Mbase s’i plotëson kriteret me...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:55 23-10-2017 Zëvendësuesja e saj te Ermali e tregoi “zogun” sheshit, reagon Rashel: Mbase s’i plotëson kriteret me...

“Unë isha ajo vajza me forma dhe me fustane të ngushtë por ka disa njerëz që mbase nuk i plotësojnë kriteret e trupit me forma dhe i shprehin në një mënyrë tjetër, por nuk e di. Varet sesi e ka menduar Ermali por emisioni është për familjarë, nuk e di…”-kështu është shprehur Rashel në Pop Culture lidhur me vajzën bjonde, velinën e Ermalit, Kejvina Kthjella.

Kejvina është zëvendësuesja e Rashelit dhe siç mund ta kuptoni, Rashel nuk ka hezituar ta thotë “copë” atë që mendon.

rr.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare e magjepsur pas Ledri Vulës
Emocionon këngëtarja shqiptare: Akoma kam në buzët e mia shijen e puthjes së parë »
Article Logic
Execution time: 0.010710954666138
array(1) { ["section"]=> string(103) "zevendesuesja-e-saj-te-ermali-e-tregoi-zogun-sheshit-reagon-rashel-mbase-s-i-ploteson-kriteret-me-96870" }