Zgjedhet e 25 prillit, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

Publikuar tek: politike, më 08:28 25-01-2021 Zgjedhet e 25 prillit, Rama mbledh shtabin elektoral në selinë e PS-së

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë sot drejtuesit socialistë të qarqeve.

Ky takim do të ketë në fokus zgjedhjet e 25 prillit, ku drejtuesit e qarqeve do të dorëzojnë një raport për zhvillimin e fushatës dhe do të raportojnë mbi ecurinë e përgatitjes së zgjedhjeve.

Mësohet se takimi do të nisë rreth orës 08:30 në selinë e PS-së. Kujtojmë që mbledhja e Ramës me drejtuesit e qarqeve ka qenë e përjavshme, por për disa javë nuk u zhvillua.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputetja bëhet “mollë sherri” mes Çuçit dhe Tavos, ministri: Të paska dhembur kalimi i Ediolës te PS, nuk është faji im që LSI e 2017 u katandis në këtë derexhe, Ediola te PS dhe ti tek PD
LSI prezanton PROGRAMIN për zgjedhjet e 25 prillit: Do ofrojmë garanci 1.000 dollarë për bebet, kur të jenë 25 vjeç do të kenë 25.000 dollarë »
Article Logic
Execution time: 0.010868072509766
array(1) { ["section"]=> string(76) "zgjedhet-e-25-prillit-rama-mbledh-shtabin-elektoral-ne-seline-e-ps-se-236267" }