Zgjedhja e kreut të FSHF, nis mbledhja e Asamblesë së Përgjithshme

Publikuar tek: sport, më 10:16 07-02-2018 Zgjedhja e kreut të FSHF, nis mbledhja e Asamblesë së Përgjithshme

Ashtu siç ishte paralajmëruar për në orën 09:00 ka nisur mbledhja e Asamblesë së Përgjithshme ku do të zgjidhet presidenti i ri i FSHF-së. Siç shihet nga pamjet delegatët kanë zënë vendet e tyre, për të nisur kështu mbledhjen, raporton newsbomb.al.

Në garë për president të FSHF-së është Bashkim Fino, Armando Duka i cili rikandidon për një mandat të pestë si dhe ish-gjyqtari Shpëtim Hala.

Sfida mes kandidatëve pritet të jetë shumë e fortë. 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008948802947998
array(1) { ["section"]=> string(72) "zgjedhja-e-kreut-te-fshf-nis-mbledhja-e-asamblese-se-pergjithshme-109414" }