Zgjedhjet e 25 prillit, ODIHR nis sot takimet me partitë politike (AXHENDA)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:07 25-01-2021 Zgjedhjet e 25 prillit, ODIHR nis sot takimet me partitë politike (AXHENDA)

Ka mbërritur në Shqipëri misioni i ODIHR për vlerësimin e nevojave për zgjedhjet e 25 prillit.

Delegacioni fillon sot dhe do të zhvillohen takime me PS, PD dhe LSI, ndërsa nesër bëhet me dije se do të zhvilloeht takim me KQZ.

Mësohet se në orën 14:00 misioni shkon në PS, më pas në 16:00 në PD dhe në 18:00 LSI.

Kujtojnë që ardhja e misionit ODIHR në Shqipëri ishte paralajmëruar më herët, ata do të qëndrojnë deri më 29 janar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reshjet e shumta të shiut shkaktojnë rrëshitje dherash, bllokohet qarkullimi i mjeteve në askin Fier-Ballsh
Ekzekutimi i 32 vjeçarit në Durrës, a ishte një ngjarje e paralajmëruar? Qytetarët e kanë denoncuar disa herë se i ka kërcënuar me jetë (E SHKUARA) »
Article Logic
Execution time: 0.01305890083313
array(1) { ["section"]=> string(79) "zgjedhjet-e-25-prillit-odihr-nis-sot-takimet-me-partite-politike-axhenda-236291" }