Zgjedhjet e 30 qershorit, Glover i dërgon LETËR Ardi Veliut

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 18-07-2019 Zgjedhjet e 30 qershorit, Glover i dërgon LETËR Ardi Veliut

Kryesyesja e misionit të OSBE/ ODIHR Audrey Glover i ka dërguar letër drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.

Mes të tjerash Glover shprehet se misionit të tyre të vëzhdimit të zgjedhjeve po i vjen fundit, ndërsa shpreh mirënjohjen për bashkëpunimin me policinë.

"Duke qenë se misioni i OSBE/ODIHR-IT për vëzhgimin e zgjedhjeve po i afrohet fundit, më lejoni, ju lutem, t'ju shpreh mirënjohjen time të sinqertë për bashkëpunimin e shkëlqyer mes Policisë së Shtetit dhe Misionit gjatë punës së tij në Shqipëri.

I uroj fat të gjitëh stafit të policisë së Shtetit suksese në përpjekjet e tyre profesionale dhe personale", shkruan Glover në letër.

Kujtojmë se raporti përfundimtar i OSBE për zgjedhjet e 30 qershorit do të jepet në fillim të shtatorit.

67212497_2476445979308425_4512701212826533888_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070431232452393
array(1) { ["section"]=> string(65) "zgjedhjet-e-30-qershorit-glover-i-dergon-leter-ardi-veliut-172603" }