Zgjedhjet e 30 qershorit, OSBE thirrje për vende pune si vëzhgues

Publikuar tek: aktualitet, më 23:48 15-05-2019 Zgjedhjet e 30 qershorit, OSBE thirrje për vende pune si vëzhgues

Minioni i OSBE në Tiranë ka shpallur pak më parë thirrje për vëzhgues për zgjedhjet e 30n qershorit.

'Mbeten vetëm pak ditë për të aplikuar për vende pune programore dhe rajonale në Misionin e OSBE/ODIHR-it, që po përgatitet të vëzhgojë zgjedhjet vendore të 30 qershorit në Shqipëri', njofton misioni i OSBE në Tiranë.

Sakaq, më poshtë është linku i klikueshëm për më shumë informacion dhe për të kandiduar pasi afati është drejt mbylljes.

https://www.osce.org/odihr/elections/albania/417431?fbclid=IwAR0Xf8V6z_ujJjhB3s0eDmKP9tiNiWNr9dkHXX3eWfBDMy1gBLfFfhtKUaU

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022368907928467
array(1) { ["section"]=> string(71) "zgjedhjet-e-30-qershorit-osbe-thirrje-per-vende-pune-si-vezhgues-164491" }