Zgjedhjet në PD, zbulohet “kandidati” i tretë që u votua nga demokratët (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:04 23-07-2017 Zgjedhjet në PD, zbulohet “kandidati” i tretë që u votua nga demokratët (FOTO)

Duket se disa demokratë nuk e kanë fshur dot dëshirën për të patur një tjetër kandidat në fletën e votimit, dje gjatë zgjedhjeve për kreun e ri të Partisë demokratike.

Gazetari Klodian Tomorri publikon sot këtë foto, ku në një fletë votimi krahas Lulzim Bashës dhe Eduard Selamit, një votues ka shtuar me stilolaps edhe ish-liderin e PD, Sali Berishën si një “kandidat” të tretë.

Ndërkohë, ditën e djeshme u publikua edhe një tjetër rast i ngjashëm, ku si kandidat të tretë kishin shkruar të ndjerin Sokol Olldashi, i cili 4 vite më parë ishte kundërshtari i Bashës në zgjedhjet për kreun e PD, pas Sali Berishës.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039330959320068
array(1) { ["section"]=> string(79) "zgjedhjet-ne-pd-zbulohet-kandidati-i-trete-qe-u-votua-nga-demokratet-foto-87055" }